Pagalba
Kaip naudotis paieška
Paieška pagal įmonės pavadinimą
Laukelyje "Įmonės pavadinimas" įrašykite ieškomos įmonės pavadinimą arba jo dalį (ne mažiau nei dvi raides) ir paspauskite "Enter" arba mygtuką "Ieškoti" – Jums bus pateiktas rastų įmonių, kurių pavadinimuose yra ieškomi žodžiai, sąrašas. Gautą sąrašą galėsite filtruoti pagal abėcėlę ir miestą bei surūšiuoti pagal apimtį, abėcėlę, miestą ar gatvę.

Paieška pagal paieškos žodžius
Laukelyje "Veiklos sritis/paieškos žodis" įrašykite vieną ar kelis paieškos žodžius (ne mažiau nei dvi raides) ir paspauskite "Enter" arba mygtuką "Ieškoti" – Jums bus pateiktas rastų veiklos sričių, susijusių su ieškomais žodžiais, bei įmonių, kurių informacijoje yra ieškomi žodžiai, sąrašas. Gautą sąrašą galėsite filtruoti pagal veiklos sritį ir miestą bei surūšiuoti pagal apimtį, abėcėlę, miestą ar gatvę.

Paieška pagal veiklos sritis
Jeigu norite greitai rasti visas tam tikros veiklos srities įmones, naudokitės teminiu veiklos sričių sąrašu arba laukelio pavadinime "Veiklos sritis/paieškos žodis" paspauskite nuorodą "Veiklos sritis" – Jums bus pateiktas abėcėlinis visų veiklos sričių sąrašas. Teminiame veiklos sričių sąraše visos veiklos sritys yra suskirstytos į 8 pagrindines temas.

Rezultatų rūšiavimas
Visų pirma yra metami rubrikų prioritetai. Po jų visų paieškų rezultatai visų pirma yra rūšiuojami pagal apimtį, t. y. sąrašo pradžioje pateikiamos tos įmonės, kurių reklamos (ir informacijos) apimtis kataloge "Viskas turizmui" ir tinklalapyje www.viskasturizmui.lt tuo metu yra didžiausia. Rezultatų rūšiavimą galima koreguoti pagal poreikius.

Rezultatų apribojimas apskritimi ir miestu
Paieškos rezultatus galima apriboti papildomai nurodžius apskritį ar miestą. Prieš spausdami "Enter" ar mygtuką "Ieškoti", sąraše "Apskritis" pasirinkite norimą apskritį, o sąraše "Miestas" – norimą miestą. Jeigu nurodysite tik apskritį, rezultatų sąraše bus pateiktos visų tos apskrities miestų įmonės. Jeigu tiksliai nežinote, kurioje apskrityje ieškoti, laukelio pavadinime "Apskritis" paspauskite nuorodą "Apskritis" – Jums bus pateiktas Lietuvos administracinis žemėlapis.

Automatinė visų žodžių paieška ("AND" paieška)
Paieškos rezultatų sąraše pateikiamos tik tos įmonės, kurių pavadinime ar informacijoje yra visi paieškoje nurodyti žodžiai. Tarp žodžių rašyti "AND" arba "+" nėra būtina. Jei norite labiau apriboti paiešką, tiesiog nurodykite daugiau žodžių.
  • Pavyzdys
    kaimo turizmo sodyba - rezultatuose sąraše bus pateiktos tos veiklos sritys ir įmonės, kurių informacijoje yra žodžiai kaimo, turizmo ir sodyba, tačiau nebus pateiktos tos veiklos sritys ir įmonės, kurių informacijoje yra tik kurie nors du iš nurodytų žodžių, pavyzdžiui kaimo ir sodyba.


Alternatyvi nurodytų žodžių paieška ("OR" paieška)
Paieškoje nenaudokite "OR" ar kitų loginių jungčių, nes visi paieškos lauke įrašyti žodžiai ir simboliai laikomi paieškos žodžiais.

Neįtraukiami žodžiai ir simboliai
Paieška nekreipia dėmesio į simbolius, t. y. automatiškai ignoruoja "+", "-", "/" ir kitus ženklus. Taip pat, paieška ignoruoja kai kuriuos dažnai naudojamus žodžius, tokius kaip "uab", "iį", "firma", "įmonė" ir pan. nes tokie žodžiai niekada nepadeda gauti daugiau rezultatų.

Frazės paieška
Reikiamos frazės galima ieškoti paieškos lauke žodžius nurodžius kabutėse. Paieškos rezultatų sąraše bus pateiktos tik tos veiklos sritys ir įmonės, kurių informacijoje yra tiksli ieškoma frazė.


Detali paieška
Detalios paieškos puslapyje galite naudotis kitais naudingais paieškos parametrais. Pavyzdžiui, galite ieškoti įmonių pagal įmonių kodus ar telefonų numerius, nurodyti tikslesnį adresą ar gyvenvietę arba atrinkti tik tas įmones, kurios savo informacijoje nurodė el. pašto ar interneto adresą arba informacijos puslapiuose pateikė išsamesnę informaciją.

Žodžių šaknys
Kadangi siekiama kuo tikslesnio paieškos rezultato, paieškos sistemoje informacijos neieškoma pagal žodžių šaknis, tačiau rezultatų sąraše pateikiamos įmonės, kurių informacijoje yra žodis/žodžių, kurių dalis sutampa su paieškos lauke nurodytu žodžio fragmentu. Jei paieškos lauke įrašysite žodį viešbučiai, rezultatų sąraše nebus pateiktos įmonės, kurių informacijoje yra žodis viešbutis, tačiau jei paieškos lauke įrašysite viešb, rezultatų sąraše bus pateiktos visos įmonės, kurių informacijoje yra žodis / žodžių, prasidedančių fragmentu viešb, pavyzdžiui viešbutis, viešbučiai ir pan.

Ar didžiosios raidės turi įtakos?
Paieška nekreipia dėmesio į didžiąsias ir mažąsias raides. Visos raidės, nesvarbu, kokias jas įrašysite, bus laikomos mažosiomis. Pavyzdžiui, žodžių turizmas, TURIZMAS ar TuRIzMas paieškos rezultatai bus vienodi.

Ar būtina rašyti lietuviškas raides?
Paieška nekreipia dėmesio į lietuviškas raides. Visos raidės, nesvarbu, kokias jas įrašysite, bus laikomos lotyniškomis. Pavyzdžiui, žodžių ąžuolas, ązuolas ar azuolas paieškos rezultatai bus vienodi.

Kontaktai: 8 613 87583, el. p. info@wedeliver.lt
UAB "We deliver" neatsako už reklamos užsakovų paskelbtos informacijos turinį ir grafinę medžiagą